Orijinal iPhone SE ve İkinci Nesil iPad Pro 12.9 artık ‘vintage’

  Apple, iki cihazını resmi olarak vintage ve eskimiş ürünler listesine ekledi. Bunlar; 2016 yılında piyasaya sürülen orijinal iPhone SE ve ikinci nesil iPad Pro 12.9. Apple, piyasadan çekildikten beş yıl ama yedi yıldan az bir süre geçmiş cihazları vintage olarak kabul ediyor. Orijinal iPhone SE, 2018 yılına kadar satıldı. Ekim ayında, Apple Watch Seri 1 vintage olarak sınıflandırıldı.

  Apple’ın vintage ve eskimiş etiketleri oldukça farklı. iPhone SE ve iPad Pro 12.9’un vintage kategorisine girmesi, bu cihazların henüz eskimiş olmadığını ancak resmi destek için uygun olmayabileceğini gösteriyor.

  Orijinal iPhone SE ve İkinci Nesil iPad Pro 12.9 artık ‘vintage’

  Cihazların tamiri, yedek parça bulunabilirliğine bağlı olacak. Telefon ve tablet yedi yıl dolduğunda, eskimiş olarak etiketlenecek ve servis hizmetlerinden yararlanamayacak.

  iPhone SE, iPhone 5s gibi çift tonlu tasarıma sahip kompakt bir form faktörüyle bütçe dostu bir iPhone’du ve kalıcı bir miras bıraktı. 4 inçlik bir ekrana, A9 yonga setine, 2GB RAM’e ve 1.624mAh pil birimine sahipti. Orijinal modelin piyasadan çekilmesinin ardından, Apple şimdi iPhone SE’nin iki nesline sahip. Üçüncü nesil geçen yıl piyasaya sürüldü ve bir sonraki iPhone SE’nin 2025’te çıkması söylentiler arasında.

  Kaestyle dealer lyrics ft omah lay. In the world of video content creation, selecting the perfect music for your project can be a game changer. The collaboration between alien skin official and chosen k brings a fresh perspective to the.