Yol Çalışmaları Nedeniyle Trafikte Dikkatli Olmalı

Kara yollarında yapılan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle birçok kesimde trafik düzenlemeleri yapılmaktadır. Şoförlerin yavaş gitmeleri ve trafik işaretlerine uymamaları değerlidir. Bilhassa Kuzey Marmara Otoyolu, Muğla-Kale yolu, Gerede-Ankara yolu, TAG Otoyolu, Konya-Antalya yolu, Hopa-Borçka-Artvin yolu, Yozgat-Sorgun-Akdağmadeni yolu, Bursa-İnegöl-Bozüyük yolu, Karabük-Kastamonu yolu ve Şebinkarahisar -Alucra’nın çalışmaları nedeniyle trafik denetimi olarak sağlanmaktadır.

Devamını Oku

Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanı: 58 Bini Aşkın Öğrenci Ulaşım Dayanağından Yaralandı

Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, hanelerdeki sosyal yardımlardan faydalanan ulaşım masraflarının karşılanması için verilen takviyeden 58 bin fazla öğrenilene kadar yararlanıldığını bildirdi. Bakan Göktaş, ülkelerinin eğitim hayatlarına daha rahat devam edebilmeleri için bütün işlemleri devam ettireceklerini belirtti.

Devamını Oku

Kara Yollarında İmal ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor

Kara yollarında yapılan üretim, bakım ve tamir çalışmaları nedeniyle şoförlerin yavaş gitmeleri ve trafik işaretlerine uymaları gerekiyor. KuzeyMarmara Otoyolu,Gaziantep-Şanlıurfa Otoyolu, Anadolu Otoyolu, Mudurnu-Bolu yolunda,Çivril-Dinar yolunda,Kocaeli-Sakarya yolunda,Sivas-Zara yolunda,Elazığ-Bingöl-Bingöl yolunda ve Viranşehir-Kızıltepe yolunda yapılan çalışmalarla trafik kontrolli bir biçiminde sağlanıyor. Eskişehir-Kütahya yolunda ise çelik ağ ile şev müdafaası çalışmaları yapılıyor için bir şerit trafiğe kapatılarak, tek şeritten gerçekleştiriliyor.

Devamını Oku

Yeşilyurt Belediyesi, Kış Mevsimi Öncesinde Yol Çalışmaları Tamamlanıyor

Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, kış sezonu öncesinde planlanan yol çalışmalarını tamamlayarak, merkez ve düzenli kurulum ulaşımı rahatlatıyor. Belediye Başkanı Mehmet Çınar, yapılan çalışmaların inceleyerek, maksimum yolların kaliteli hale getirilmesiyle ulaşım konforunu artırdığını belirtti. Gedik Mahalle Muhtarı Selahattin Demirtaş ise belediyenin hizmetlerinden mutlu bilgiler tabir ederek teşekkür etti.

Devamını Oku

Kara Yollarında İmal ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor

Kara yollarında yapılan üretim, bakım ve tamir çalışmaları nedeniyle şoförlerin yavaş gitmeleri ve trafik işaretlerine uymamaları gerekmektedir. Bir çok kesimde yol trafiğe kapatılarak ulaşım servis yollarından yahut diğer istikametten denetimli olarak sağlanmaktadır. Şoförlerin trafik işaretleri ve gözden geçirmelerine dikkat edilmesi değerlidir.

Devamını Oku

CHP’li Karakoz: Akaryakıtta ÖTV ve KDV’nin kaldırılsın

CHP Aydın Milletvekili Evrim Karakoz, toplu taşıma araçlarında kullanılan akaryakıtta ÖTV ve KDV’nin sıfırlanmasını istedi. Karakoz, “Öğrencilerin ve velilerin üzerindeki ulaşımın hafifletilmesi için belediye otobüslerinde ve toplu taşıma araçlarında kullanılan akaryakıttan KDV ve ÖTV alınmalı ve indirim hemen ulaşım ücretlerine yansıtılmalıdır” dedi.

Devamını Oku
Former hmrc inspector sets out new policy that could replace inheritance tax | personal finance | finance. Lifestyle habits which relieve stress health reviews. Opelika and auburn, alabama flooring pros are only a call away ! (334) 319 8016.