KEY Holding, Türkiye iktisadına sürdürülebilir ve çevreci yatırımlarla katkı sağlıyor

KEY Holding İdare Heyeti Lider Vekili Mahmut Ciğer, Türkiye iktisadına sürdürülebilir, çevreci ve yeşil yatırımlarla katkı sağlama kararlılıklarını vurguladı. Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası Türkiye Yöneticisi Arvid Tuerkner, Kahramanmaraş Kağıt Fabrikası’nı ziyaret ederek, deprem sonrası şirket durumu hakkında bilgi aldı. EBRD Türkiye Direktörü Arvid Tuerkner ise deprem bölgesinde önemli çalışmalar yapacaklarını ve Kahramanmaraş’a yatırımlarını artırmayı istediklerini belirtti. KEY Holding İdare Konseyi Lideri Vekili Mahmut Ciğer ise çevreci ve sürdürülebilir yatırımların odak noktası olan Kahramanmaraş Kağıt’ın kıymetine değindi.

Devamını Oku

Garanti BBVA, İzmir’de ‘İhracatta Sürdürülebilir Gelecek’ aktifliğini düzenledi

Garanti BBVA, Türkiye’yi Avrupa Yeşil Mutabakat uyum sürecinde desteklemek amacıyla İzmir’de ‘İhracatta Sürdürülebilir Gelecek’ aktifliğini gerçekleştirdi. Aktiflikte, Avrupa Yeşil Mutabakatı ve Hudutta Karbon Düzenleme hususları seçildi ve bölüm ve kurumlara yeniden başlandı. Garanti BBVA ayrıyeten sürdürülebilirlik kapasitesine dayanak paketiyle rekortmen sera emisyonlarını artırmayı teşvik ediyor.

Devamını Oku
Former hmrc inspector sets out new policy that could replace inheritance tax | personal finance | finance. Uncategorized archives health reviews. Kitchen backsplash services.