ASO, Ankara’yı yüksek teknoloji temeli ve yatırımlar için cazibe merkezi haline getirmek için çalışıyor

Ankara Sanayi Odası (ASO) İdare Heyeti Lideri Seyit Ardıç, ASO’nun Ankara’yı yüksek teknoloji üssü ve yatırımlar için bir cazibe merkezi haline getirmek hedefiyle çalışmalar yaptığını belirtti. Ardıç, ASO Büyükelçiliği’nin görünümünde yaptığı konuşmada, dünya ekonomiklerindeki gelişmelere dikkat çekildiğini, dost ülkelerdeki ekonomik artışın arttığını vurguladı. Ayrıca Ankara’nın güçlü taraflarını ve Avrupa Birliği ile olan ilgilerini de takdir etti.

Devamını Oku

Akdeniz Hareket Planı Odak Noktalıkları Toplantısı İstanbul’da Başladı

Akdeniz’in Deniz Ortamı ve Kıyı Bölgesinin Korunması Sözleşmesi (Barselona Sözleşmesi) çerçevesinde düzenlenen Akdeniz Eylem Planı Odak Noktalıkları Toplantısı, İstanbul’da başladı. Toplantıda, Akdeniz’in stratejik açıdan stratejik ve sürdürülebilir kalkınma için önemli adımların atılması hedefleniyor. Türkiye’nin sıfır atık girişimleri ve iklim değişikliğiyle çabadaki çalışmalar da oturumda vurgulandı.

Devamını Oku

Bakan Yardımcısı Varank: 30 milyon şahsa sıfır atık eğitimi verilecek

Akdeniz’in Kirlenmeye Karşı Korunması Sözleşmesi kapsamında 21 ülke ile Avrupa Birliği ülkeleri, Bölgesel Faaliyet Merkezleri ve ilgili odak noktalarının katılım işlemleri Akdeniz Eylem Planı Odak Noktaları Toplantısı başladı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Çevre, Şehircilik ve İklim Biçimliği Bakan Yardımcısı Fatma Varank, “2023 yılında yüzde 35’e, 2028 yılında ise yüzde 45’e çıkan ve 2024 yılında kümülatif olarak 21 milyon şahsa, 2028 yılında ise kümülatif olarak 30 milyon bireye Sıfır atık eğitimin içeriği hedeflenmektedir” dedi.

Devamını Oku

Akdeniz Aksiyon Planı Odak Noktaları Toplantısı Başladı

AKDENİZ’in Kirlenmeye Karşı Korunması Sözleşmesi kapsamında 21 ülke ile Avrupa Birliği ülkeleri, Bölgesel Faaliyet Merkezleri ve ilgili odak noktalarının bakımı Akdeniz Eylem Planı Odak Noktaları Toplantısı başladı. Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Fatma Varank, toplantıda 2023 yılına kadar geri kaydedilebilir yüzde 35’e, 2028 yılında yüzde 45’e çıkarılması ve 2024 yılında 21 milyon bireye, 2028 yılında ise 30 milyon şahsa sıfır atık transferi eğitim maksatlarının olduğu belirtti.

Devamını Oku

Akdeniz Aksiyon Planı Odak Noktaları Toplantısı Başladı

AKDENİZ’in Kirlenmeye Karşı Korunması Kontratı kapsamındaki 21 ülke ile Avrupa Birliği ülkeleri, Bölgesel Faaliyet Merkezleri ve ilgili odak bölümlerinin iştiraklerinin Akdeniz Eylem Planı Odak Noktaları Toplantısı başladı. Etraf, Şehircilik ve İklim Temelliği Bakan Yardımcısı Fatma Varank, sunumunda sıfır atık eğitimi maksatlarını açıkladı.

Devamını Oku

Akdeniz Hareket Planı Odak Noktaları Toplantısı Başladı

AKDENİZ’in Kirlenmeye Karşı Korunması Kontratı kapsamındaki 21 ülke ile Avrupa Birliği ülkeleri, Bölgesel Faaliyet Merkezleri ve ilgili odak bölümlerinin iştiraklerinin Akdeniz Eylem Planı Odak Noktaları Toplantısı başladı. Etraf, Şehircilik ve İklim Temelliği Bakan Yardımcısı Fatma Varank, toplantıda 2028 yılına kadar 30 milyon şahsa sıfır atık eğitim planının amacının olduğunu belirtti.

Devamını Oku
A paradise holiday offers more than just relaxation. Listen to basketmouth feat. Call today at pro flooring in opelika, al.