Kocaeli Büyükşehir’den Karşıyaka sahiline Su Sporları Merkezi

  Spor yapmaya elverişli mekanları oluşturma çabasını sürdüren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Başiskele Karşıyaka sahiline Su Sporları Tesisi yapma çalışmalarını başlattı. Büyükşehir tarafından hazırlanan projenin yapım ihalesi ana hizmet binası ihale salonunda gerçekleşti. Elektronik yöntemle yapılan ihaleye 5 firma teklif verdi. En düşük teklif 28 milyon 557 bin 727 TL oldu. Teklifler komisyon tarafından değerlendirilecek.

  Devamını Oku

  Barcelona’nın futbolcu maaşlarının üst limiti düştü

  İspanya 1. Futbol Ligi’nde (LaLiga) ekonomik sorun yaşayan Barcelona’da geçen dönem futbolcuların toplam maaşları için konulan 648 milyon 820 bin avroluk üst limit, bu dönem 270 milyon 200 bin avroya kadar düştü. Barcelona’nın istikrarı sağlamak için çaba gösterdiği belirtilirken, kulüp orta transfer döneminde toplanan futbolcuların satarak ve ek gelir sağlayarak üst limiti karşılaması bekleniyor.

  Devamını Oku

  Mansur Yavaş, Türkiye’nin En Büyük Tarım Kampüsü ve Rekreasyon Alanı ‘Bakap’ı Tanıttı

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Lideri Mansur Yavaş, 16 Eylül Cumartesi günü yayımlanacak Türkiye’nin en büyük Tarım Yerleşkesi ve Rekreasyon Alanı ‘BAKAP’ı ulusal basının Ankara temsilcileri ve haber müdürlerine deneyimlemesi. Yavaş, “Burası yüzyıllar boyunca Ankara’nın oluşturduğu hizmetinde kalacak” dedi.

  Devamını Oku
  Destruction in montania health reviews. Listen to laycon feat. So have trust in pro flooring contractors in opelika and auburn, al to.