Çeltik Üreticileri Çeltik Fiyatının Açıklanması Bekleniyor

CHP Samsun Milletvekili Murat Çan, Samsun’un Bafra ilçesinin çeltik hasadına sayılı günlerde kala sıkıntılarını dinledi. Çan, çeltik fiyatının hala açıklanmadığını ve maliyetlerin kilo başına 15 ile 18 lira ortasında kaldığını belirtti. Üreticiler, çeltiği ne kadara satacaklarını bilmedikleri için kaygılı ve esnafın insafına bırakılmış durumda teorik olarak tabir etti.

Devamını Oku

Yaptırdığı ‘iğne’ hayatları kararttı: ‘Tanınırım dedim, hayatı kaydırdım…’

İstanbul’da yaşayan 26 yaşındaki Serkan Aydınlı’nın hayatını tabiplerin yaptırmamasını söylemesine rağmen vücut geliştirme müsabakalarında derece yaşlı olmak için yaptırdığı steroid iğnelerle karar verdi. Vakitle obez hale gelen genç adam, ameliyatın akabinde kilo tedavisine başlarken, “Bir anlık gaza geldim, diğer bana steroid iğnesi basayım dedim, maalesef tatilde değildi, kaslarım ödemedi, yağa geri döndü. Hayatımı bir iğneyle kaydırdım” dedi.

Devamını Oku

Yaptırdığı ‘iğne’ hayatları kararttı: ‘Tanınırım dedim, hayatı kaydırdım…’

İstanbul’da yaşayan 26 yaşındaki Serkan Aydınlı’nın hayatı, hekimlerin randevu almamasını söylemesine karşın vücut geliştirme yarışında derece elde etmek için yaptırdığı steroid iğneleriyle karar verdi. Vakitle obez hale gelen genç adam, ameliyatın akabinde kilo tedavisine başlarken, “Bir anlık gaza geldim, diğer bana steroid iğnesi basayım dedim, maalesef tatilde değildi, kaslarım ödemedi, yağa geri döndü. Hayatımı bir iğneyle kaydırdım” dedi.

Devamını Oku
Change the location of js and css files (<head> or <body>) : customize file placement. Great gift ideas customized cell phone cases. Uncategorized archives health reviews.