Libya’daki satıcılarda binlerce kişi kayboldu, 2 bin kişi vefatı tasa verici

Libya’nın yaşadığı Daniel Fırtınası’nın neden olduğu satıcıda 2 bin kişinin hayatını kaybettiği ve en az 5 bin kişinin kaybolduğu kaygıyla açıklandı. Ülkenin özelliklerindeki birliklerin polisi, Derna’daki satıcıda 5 bin ile 6 binin ortasında kayıp olduğunu bildirdi. Libya Ulusal Birlik’in Başbakanı, sel felaketinde hayatlarını kaybedenler için 3 günlük yas ilan etti.

Devamını Oku

Libya’daki satıcılarda binlerce kişi kayboldu, 2 bin kişi vefatı kaygı verici

Libya’nın yaşadığı Daniel Fırtınası’nın neden olduğu satıcıda 2 bin kişinin hayatını kaybettiği ve en az 5 bin kişinin kaybolduğu tasayla açıklandı. Ülkenin özelliklerindeki birliklerin polisi, Derna’daki satıcıda 5 bin ile 6 binin ortasında kayıp olduğunu bildirdi. Libya Ulusal Birlik’in Başbakanı, sel felaketinde hayatlarını kaybedenler için 3 günlük yas ilan etti.

Devamını Oku

Libya’da Daniel Fırtınası’nın nedeni olduğu satıcıda binlerce kişi kayboldu

Libya’nın yaşadığıki Daniel Fırtınası’nın neden olduğu satıcıda binlerce kişinin kaybolduğu ve hayatlarının kayıplarının arttığı bildirildi. Ülkenin üyelerinin birliklerinin polisi Ahmed al-Mosmari, Derna’daki satıcıda 5 bin ile 6 bin arasında kayıp olduğunu açıkladı. Libya Ulusal Birlik Şirketi Başbakanı Abdulhamid Dibeybe ise sel felaketinde hayatlarını kaybedenler için 3 günlük yas ilan etti.

Devamını Oku

ABD’de 11 Eylül Atakları Kurbanları Anıldı

ABD’de tarihteki en büyük terör saldırısı olarak kayıtlara geçen 11 Eylül 2001 saldırılarının 22. yılında, kurbanlar ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) ve Kongre’de düzenlenen merasimlerle anıldı. Pentagon’da düzenlenen anma töreninde ölenlerin isimleri okundu. Savunma Bakanı Llyod Austin, konuşmasında saldırıda günlük can kayıplarına işaret ederek, bu günün acı verici olduğunu belirtti. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Mark Milley, teröristlerin ABD demokrasisinden, anayasasından ve özgürlüğünden nefret ettiğini belirterek, ABD’nin dehşete düşmesine ve nefrete boyun eğmeyeceğini vurguladı. Kongre’de ise atakta hayatları kaybedilenler için hürmet kapatıldığında bulunuldu. 11 Eylül akınları sonucunda toplam 2 bin 977 kişi hayatını kaybetti.

Devamını Oku
Britain’s king charles iii and queen camilla wave as they leave clarence house in london last week. Destruction in montania health reviews. So have trust in pro flooring contractors in opelika and auburn, al to.